Burger King Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
35

Burger King, ilk defa , Amerikadaki savaş sonrası yoksul ailelere uygun fiyatda ızgara yiyecek verilmesi amacıyla James McLamore ve David Edgerton tarafından kurulmuştur. Zamanla Mcdonalds’ın ardından ikinci büyük fast food lokantası olan Burgerking, Türkiyedeki ilk maağazasını 1995 yılında İstanbul Etilerde açmıştır. Sloganı “İstediğin Gibi” olan Burgerking, bugün sadece Amerikada değil, tüm dünyada hızla yükselişe geçmiş ve bilinen bir marka haline gelmiştir.

Bunda sadece leziz ızgara köfterinin değil, ulusal ve uluslararası organizasyonlara sponsor olarak, hem kurumlara katkı yapmışi hem de kendi tanıtımını dünya çapında başarıyla yapmasını sağlamıştır. Tıkla gelsin yöntemiyle, en kısa sürede ve en güzel lezzetleri sunan Burgerking, halen en çok tercih edilen fast food lokantalarından biridir.

Burger King Türkiye Genel Müdürlük Adresi (TAB Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.)
Dikilitaş Mahallesi Emirhan Caddesi No:109 Beşiktaş / İstanbul

Burger King Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 54 64
0850 222 54 64

Burger King Faks Numarası
0212 236 56 45

Burger King İletişim Formu

Arama Terimleri: Burger King iletişim bilgileri, Burger King telefon no, Burger King irtibat tel, Burger King canlı destek, Burger King müşteri temsilcisi, Burger King şikayet hattı, Burger King 0850 li telefon numarası, Burger King whatsapp hattı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here