Nokia Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
35

Finlandiya’da kurulan iletişim ve teknoloji alanında dev bir marka olan Nokia ürünleri Dünya’da çok sayıda ülkede kullanılmaktadır. Türkiye’de 1995 yılında piyasaya çıkarılan 2110 markası ile büyük başarı elde ederek, 1997 yılında aynı telefon özelliklerine tek tuş özelliği eklenerek 3110 markası ile çalışmalarına devam etmiştir. Devam eden yıllarda birçok yeni marka telefonu piyasaya sürerek Türkiye’de telefon üreticisi olarak uzun süre birinci sırada yer almıştır.

Günümüzde de teknoloji de yaptığı birçok yenilikler ile dünya lideri olmaya devam etmektedir. Şuan da sadece telefon üreticiliği değil, teknolojik alanda hem kurumlar için hem de bireysel kullanıcılar için çeşitli inovasyon çalışmaları bulunmaktadır. Akıllı telefonların yanı sıra klasik model telefonları ile de hizmet sunmaya devam etmektedir.

Nokia Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0216 579 20 00

Arama Terimleri: Nokia iletişim bilgileri, Nokia telefon no, Nokia irtibat tel, Nokia canlı destek, Nokia müşteri temsilcisi, Nokia şikayet hattı, Nokia 0850 li telefon numarası, Nokia whatsapp hattı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here