Xiaomi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
37

Bilgisayar üreticisi firmanın merkezi Çin Pekin’de bulunmaktadır. Firma Dünya’nın en büyük 4. akıllı telefon markası olarak kabul edilmektedir. Xiaomi markasının kuruluş yılı 2010’dur.
Firma ürün çeşitliliği ile birçok markanın önüne geçmektedir. Ürünleri arasında akıllı telefonlar, plazma TV’ler, elektrikli scooter, güvenlik kamerası, power bank, projektör, led aydınlatma ve daha birçok farklı seçenek yer almaktadır.

Ürünleri Dünya’da çok sayıda ülkede satışa çıkarılmıştır. Türkiye’de de birçok teknoloji markette ve çeşitli internet sitelerinde satışı yapılmaktadır. Ayrıca İstanbul başta olmak üzere, Ankara, Adana, İzmir ve Bursa gibi büyük şehirlerde yetkili servis merkezleri bulunduğundan ürünlerde yaşanan herhangi bir sorunda garanti süresinde hafta içi ve cumartesi günleri hizmet alınabilmektedir.

Xiaomi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 305 19 23

Xiaomi İletişim Mail Adresi
service.global@xiaomi.com

Arama Terimleri: Xiaomi iletişim bilgileri, Xiaomi telefon no, Xiaomi irtibat tel, Xiaomi canlı destek, Xiaomi müşteri temsilcisi, Xiaomi şikayet hattı, Xiaomi 0850 li telefon numarası, Xiaomi whatsapp hattı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here