Samsung Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
38

1938 yılında Güney Kore’de Lee-Byung Chul’un kurduğu Samsung’un günümüzde Yönetim Kurulu Başkanı Kim Ki Nam’dır. Şirketin kuruluş amacı kurutulmuş balık, sebeze ve meyve satmaktır. Fakat bu amacın tamamen dışına çıkarak günümüzde Samsung’u dünya çapında bir elektronik firması yapmışlardır.

Cep telefonu, Bilgisayar, tablet, beyaz eşya, televizyon Samsun’un farklı ülkelerde ürettiği ve dünya piyasasına satışa sunduğu ürünlerdir. Samsung markası yaşamın her alanında karşımıza çıkmakla beraber cep telefonu üretiminde ayrı bir liderliğe sahiptir. Cep telefonu piyasasında Apple ve Nokia’yı geride bırakıp Samsun’un cep telefonu modelleri Pazar lideri konumundadır.

‘Dünyaya ilham ver, geleceği şekillendir’ vizyonunu benimseyen şirket, yenilikçi ve hayranlık duyulan bir firma olmayı hedeflemektedir.

Samsung Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 77 11 (Haftanın her günü 08:00 – 20:00)

Samsung Canlı Destek (Her gün 09:00 – 20:00)

Arama Terimleri: Samsung iletişim bilgileri, Samsung telefon no, Samsung irtibat tel, Samsung canlı destek, Samsung müşteri temsilcisi, Samsung şikayet hattı, Samsung 0850 li telefon numarası, Samsung whatsapp hattı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here