Domino’s Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
47

Amerikanın Michigan eyaletinde 1960 yılında Tom ve James Mogaghan kardeşler ilk pizzacı dükkanını açmıştır. Başlarına gelen bir sürü talihsiz olaydan sonra James, kardeşine hissesini devredince, Tom Mogaghan, pizzacı dükkanının adını Dominick pizzadan, Dominos Pizza olarak değiştirmiştir. 1968 yılında çıkan yangınla, tüm erzakları yanan Dominos, 1980 yılında tüm yaşadığı olumsuzluklara rağmen, uluslararası dominosu açarak gelişimine hızla devam etmektedir.

Türkiyede en hızlı evlere servis pizza zinciri oluşturan Dominos, dünyadaki 10.000 şubesini Türkiyede açmıştır. Ürettiği birbirinden leziz ve her ağız tadına uygun pizzaları, 30 dakika gibi kısa sürede evlere servis eden Dominos, süre konusundaki iddiasını, süre aşımı durumunda anında bedava kampanyası ile sürdürmektedir.

Domino’s Pizza Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 755 33 22

Domino’s Pizza Sipariş Hattı Telefon Numarası
444 33 22

Domino’s Pizza Genel Müdürlük Adresi
Büyükdere Caddesi No 245 USO Center Maslak, İstanbul

Domino’s Pizza İletişim Mail Adresi
info@dominospizza.com.tr

Domino’s Pizza Faks Numarası
0212 280 98 38

Arama Terimleri: Domino’s Pizza iletişim bilgileri, Domino’s Pizza telefon no, Domino’s Pizza irtibat tel, Domino’s Pizza canlı destek, Domino’s Pizza müşteri temsilcisi, Domino’s Pizza şikayet hattı, Domino’s Pizza 0850 li telefon numarası, Domino’s Pizza whatsapp hattı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here